• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Безпечний Інтернет

Дотримуйся правил поведінки

Знайди пару пристроїв комп ютера

Знайди пару кнопкам

Вписати назви пристроїв

Безпека дітей в Інтернеті

Освітні ресурси
Назва Посилання
Українськаверсія навчального посібника для батьків: «Клан Клік-Клац. Виховання дітей уцифрову еру». https://edpro.com.ua/blog/informacijna-bezpeka.
Дистанційнийкурс для школярів «Безопасность в Интернете» – Stepik. Російською мовою. https://stepik.org/course/191/.
Тренінговівправи з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді.Українською мовою. http://startuem.lg.ua/?p=1427.
Каталогнаукових публікацій з питань формуваннябезпечної поведнінки дітей в Інтернеті. Українською мовою. https://independent.academia.edu/OlenaChernykh.
Авторськийтренінг Ніни Дементієвської "Критичне оцінювання ресурсів Інтернету"для вчителів і учнів. Українською мовою. https://goo.gl/csVMOR.
Довідник закадемічної доброчесності для школярів. . Українською мовою. http://www.univer.kharkov.ua/docs/work/dovidnyk-SAUP.pdf.
Проект «Права людини та Інтернет», спрямований на формування знань танавичок свідомого користування Інтернетом, навчання правам людини он-лайн та запуск механізмів реагуванняна їх порушення. Орієнтований на старшокласників та дорослих. Українськоюмовою.. http://hr-online.org.ua/ua/
Посібник з прав людини дляінтернет-користувачів та пояснювальний меморандум. Українськоюмовою. https://rm.coe.int/16802e3e96.
Google Центр безпеки.Інформаційний портал, який містить інформацію про інструменти безпеки Google(безпечний пошук, безпечний режим перегляду відео на каналі YouTube,налаштування вікових фільтрів для мобільних додатків тощо), а такожрекомендації провідних міжнародних експертів, що займаються питаннямиінтернет-безпеки https://www.google.com/intl/uk/safetycenter/
«Закладинки»— посібник з протидії мові ненависті он-лайн через освіту з прав людини.
https://www.nohatespeechmovement.org/public/download/Bookmarks_UA.pdf
Сайт кіберполіції України. https://www.cybercrime.gov.ua/index.php
Кiлькiсть переглядiв: 756

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.