Збірка №1

/Files/images/20180226_123834.jpg

ПЕРЕДМОВА

Шановні читачі!

Перед Вами збірник оповідань, складений учнями Онуфріївської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Розробляючи цей збірник, ми звернулися до спадщини земляка, великого вітчизняного педагога, який відомий на ввесь світ, В.О. Сухомлинського. У своїх працях він підіймав дуже актуальну тему - "Материнство".

Василь Олександрович пише: "Синівська вдячність. Немає вищої радості для людини, яка відчуває наближення присмерку свого життя, ніж вдячність дітей за добро і благо, створене батьками в ім’я їхніх сина й дочки, добра і блага.

І немає гіркішого й сумнішого почуття для материнського серця, ніж відчувати, що син або дочка байдужі, безсердечні, що вони забули про все добре, зроблене для них матір’ю." [1]

Ми з учнями розглядали праці В.О. Сухомлинського на уроках розвитку мовлення із зарубіжної літератури, обговорювали та розмірковували над проблемою "відношення до матері та вдячність їй".

Тому були зібрані оповідання учнів, де вони висловили думку про своє відношення до мам, їх турботу, ласку і любов.

Василь Сухомлинський говорив про те, що виховання моральних якостей у дітей, серед яких найважливішою є людська любов, залежить від стосунків у родині: "Люблячи своїх дітей, учіть їх любити вас, - ось одна з наймудріших істин материнства". [2]

Андреєва В.В. Книга

Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.