Ось і закінчився ще один шалений предметний Тиждень природничих наук. Але кожний із них в нас особливий, насичений творчістю, креативністю та просто позитивними емоціями.

Тематичний Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою «Так багато у природі є див!», яку підготував вчитель хімії Радько М.І. з учнями 9-их класів. Крім цього, учні та вчителі школи мали змогу переглянути інформаційні стенди за тематикою: «Сторінками біології, хімії та основ здоров'я», «Краса природи очима дітей», «Подорож у країну Здоров'я».

Активно і старанно працювали учні 5-11 класів впродовж Тижня. Вони відшукували інформацію про рослини та тварини Червоної книги. Під час захисту проектів «Знай! Люби! Бережи!» школярі знайомили присутніх із цікавими легендами, загадками, взяли участь у вікторині «У світі природи». Цікавим заходом у програмі Тижня була інтелектуальна гра «Юні хіміки» для учнів 7-их класів, підготовлена Радьком М.І. Гра супроводжувалась фрагментами відеосюжетів, цікавими запитаннями та завданнями. Кращі знання з хімії, логічне мислення та кмітливість продемонстрували Бухаров Т.,Бондаренко М.,Третяк А., Сорока О., Білко О.

Учні 5-х класів взяли участь у позакласному заході «Твоя безпека», яку підготувала Ткачонок Т.М. П'ятикласники розгадували кросворди, ребуси, відповідали на питання, пов'язані з безпечною поведінкою, називали основні правила здорового способу життя. Активність у змаганнях проявили Білко П., Шило О., Старікова М., Діконенко М., Стеценко Л., Король Н., Мануілова В., Бендриковський А., Сліпенська Д.

Розважально-пізнавальна гра «Поле чудес» для учнів 8-11-х класів зібрала тих, хто добре знає біологію і володіє необхідними знаннями. Вчитель біології Радько О.В. допомагала учням розкрити проблеми біологічного різноманіття, причини зникнення одних видів та відкриття нових.

Протягом Тижня вчителі Радько О.В., Радько М.І., Ткачонок Т.М. залучали учнів до складання біологічних та оздоровчих головоломок, загадок, розгадування кросвордів та ребусів. Не менш цікавими та захоплюючими стали для учнів квест-гра «Знай! Умій! Дій!» (5-8 класи) та гра «Пошук скарбів» (6-10 класи). Цей тип ігор сприяє формуванню мотивацій до вивчення предметів природничого циклу, розвитку мислення, швидкого прийняття рішень, допомогає мобілізувати пам'ять та закріпити навчальний матеріал.

Години спілкування, проведені класними керівниками 1-8-х класів, сприяли прояву в учнів інтересу до живої природи, уважному, дбайливому ставленню до неї.

На годинах спілкування вчителі ознайомили дітей з цікавими і цінними тваринами і рослинами (із залученням краєзнавчого матеріалу), розширили знання учнів з екологічних проблем планети та свого краю. Підготовка та участь у позакласній роботі дала змогу школярам продемонструвати практичні навички з природничих дисциплін, сприяли прояву ініціативи й самостійності; розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.

Родзинкою тижня природничих наук стали інтерактивна перерва та конкурс загадок «На гостину до Флори і Фауни». До учнів початкових класів завітали старшокласниці у ролі Флори (Голобородько Віта) і Фауни (Кириленко Альона). Старшокласниці розповіли дітям про природничі науки та запропонували розгадати загадки про незвичайний світ природи.

Тиждень природничих наук закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

Кiлькiсть переглядiв: 236

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.