1990 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Ангелуца Ірина Володимирівна
2. Горпишина Світлана Станіславівна
3. Довбня Наталія Михайлівна
4. Комлач Юлія Григорівна
5. Максімова Віта Вікторівна
6. Мосьпан Тетяна Іванівна
7. Сажка Руслана Григорівна
8. Самков Олег Олександрович
9. Шелесько Юлія Василівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Балабась Тамара Леонідівна
2. Бухикало Олена Миколаївна
3. Плахотний Володимир Анатолійович
4. Харенко Оксана Леонідівна
5. Целуйко Наталія Василівна
6. Винник Галина Григорівна
7. Голина Наталія Олексіївна
8. Копійка Валентина Вікторівна
9. Пітоня Олександр Анатолійович
1991 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Копійка Світлана Олександрівна
2. Башмакова Олена Анатоліївна
3. Бацак Лілія Олександрівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Дяченко Наталія Володимирівна
2. Задніпрянець Інна Дмитрівна
3. Сорока Вікторія Володимирівна
4. Коновченко Юрій Миколайович
1992 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Гопка Таміла Миколаївна
2. Плічко Інна Валеріївна
3. Федотова Ольга Дмитрівна
4. Ярошенко Олександр Іванович
Нагороджені срібними медалями:
1. Галаган Володимир Володимирович
2. Завгородня Олена Вікторівна
3. Ігнатік Олена Станіславівна
4. Кива Людмила Олександрівна
5. Лікаренко Олег Леонідович
6. Мороз Олександр Олександрович
7. Пугач Світлана Іванівна
8. Борисенко Людмила Володимирівна
9. Медведєв Михайло Юрійович
10. Михайленко Наталія Сергіївна
11. Пивовар Вікторія Леонідівна
12. Рєзнік Вікторія Володимирівна
1993 рік
Нагороджені срібними медалями:
1. Капленко Марина Віталіївна
2. Горобець Інна Валеріївна
1994 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Мельниченко Ксенія Василівна
2. Відмич Тетяна Василівна
3. Яцина Віта Миколаївна
4. Дяченко Тетяна Володимирівна
5. Максімова Лариса Вікторівна
6. Лашко Наталія Леонідівна
7. Плічко Олена Валеріївна
8. Щадило Наталія Ярославівна
1995 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Приліпко Геннадій Анатолійович
2. Піддубний Олександр Вікторович
3. Кравченко Анатолій Валерійович
Нагороджена срібною медаллю:
1. Худякова Олена Іванівна
1996 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Пшеничний Руслан Миколайович
2. Спасова Олена Олексіївна
3. Спасова Тетяна Валентинівна
1997 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Овчаренко Оксана Олексіївна
2. Павлова Вікторія Валеріївна
3. Паливода Ольга Володимирівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Завгородня Тетяна Вікторівна
2. Михайленко Олександр Сергійович
3. Мішньова Марина Василівна
4. Петренко Наталія Валентинівна
5. Плічко Тетяна Леонідівна
6. Терліч Вікторія Володимирівна
7. Штилик Ольга Сергіївна
1998 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Гайфуліна Людмила Бариївна
2. Грязєва Світлана Михайлівна
3. Дужонкова Олена Анатоліївна
4. Заїка Антоніна Володимирівна
5. Клименко Олексій Миколайович
6. Перепеляк Валентина Миколаївна
7. Синенко Жанна Вікторівна
8. Цапурда Наталія Володимирівна
Нагороджена срібною медаллю:
1. Артишук Ірина Віталіївна
1999 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Павленко Дмитро Олександрович
2. Піщан Костянтин Леонідович
3. Савченко Інна Олександрівна
4. Баклан Інна Валентинівна
5. Богомазюк Тетяна Ісаківна
6. Явтушенко Тетяна Миколаївна
7. Гондзя Леся Вікторівна
8. Свириденко Євгенія Леонідівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Білоног Юлія Федорівна
2. Горшкова Ганна Володимирівна
3. Попадюк Ірина Олександрівна
4. Філімонов Максим Іванович
5. Кириленко Ольга Анатоліївна
6. Голубенко Світлана Миколаївна
2000 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Авраменко Олександр Володимирович
2. Грушка Тетяна Віталіївна
Нагороджені срібними медалями:
1. Одінцов Віталій Миколайович
2. Письменна Олена Олександрівна
3. Пузь Олена Миколаївна
4. Спасов Андрій Олексійович
5. Супрун Леонід Вікторович
6. Відмич Володимир Васильович
2001 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Данатаров Руслан Оразович
2. Коробка Людмила Миколаївна
3. Ламаш Вікторія Валеріївна
4. Манько Юлія Анатоліївна
5. Осика Олена Анатоліївна
6. Павлова Інна Валеріївна
7. Шмиголь Іван Анатолійович
Нагороджені срібними медалями:
1. Голобородько Анна Анатоліївна
2. Павлова Анна Борисівна
3. Стоєв Іван Володимирович
2002 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Грабова Олена Сергіївна
2. Єрмакова Юлія Олександрівна
3. Савкіна Ірина Олександрівна
4. Шило Ольга Василівна
5. Коробка Марина Миколаївна
Нагороджені срібними медалями:
1. Бойко Юлія Василівна
2. Коцар Юлія Миколаївна
3. Чванько Ігор Вікторович
4. Долина Аліна Василівна
5. Лашко Альона Василівна
6. Метушок Наталія Володимирівна
2003 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Бурбело Тетяна Сергіївна
2. Гондзя Віталій Вікторович
3. Попович Валентина Володимирівна
4. Пузь Юлія Валеріївна
5. Свириденко Олеся Володимирівна
6. Спасов Антон Олексійович
7. Спасов Олександр Валентинович
8. Шаталова Лілія Володимирівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Базарна Олена Анатоліївна
2. Олійник Віталій Сергійович
3. Олійник Світлана Анатоліївна
2004 рік
Нагороджена золотою медаллю:
1. Шошура Ірина Анатоліївна
Нагороджені срібними медалями:
1. Стоєва Ольга Володимирівна
2. Синенко Вікторія Вікторівна
3. Потапенко Євген Вікторович
4. Стрельцова Анна Сергіївна
2005 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Барабаш Яна Юріївна
2. Ліб Анна Юріївна
Нагороджені срібними медалями:
1. Азізбекян Діана Валер'янівна
2. Кубанова Вікторія Віталіївна
3. Петрова Яна Володимирівна
4. Єрмакова Марина Анатоліївна
5. Лазарь Станіслав Олександрович
2006 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Бабенко Інна Олександрівна
2. Максимова Ольга Юріївна
3. Олійник Вікторія Сергіївна
4. Пузь Альона Юріївна
5. Чекухіна Анастасія Валентинівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Федюкіна Анжела Вікторівна
2. Харченко Тетяна Олегівна
2007 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Барсегян Лала Суренівна
2. Бобрик Юлія Василівна
3. Волошина Ірина Вікторівна
4. Долина Марина Василівна
5. Жебка Вікторія Вікторівна
6. Мусієнко Юлія Олександрівна
Нагороджена срібною медаллю:
1. Цибульська Юлія Геннадіївна
2008 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Дяченко Наталія Сергіївна
2. Горяна Юлія Вікторівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Удод Марина Валеріївна
2. Рєзнік Каріна Олександрівна
3. Береза Максим Віталійович
2009 рік
Нагороджені срібними медалями:
1. Мироненко Юлія Сергіївна
2. Іванченко Яна Михайлівна
3. Кириченко Юлія Павлівна
2010 рік
Нагороджені золотими медалями:
1. Скриль Ігор Олексійович
2. Колос Анна Андріївна
2011 рік
Нагороджена золотою медаллю:
1. Буланок Анастасія Михайлівна
2012 рік
Нагороджена золотою медаллю:
1. Товчиречко Дарія Олегівна
Нагороджені срібними медалями:
1. Карась Ірина Юріївна
2. Скрипнік Віктор Юрійович
Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.