НИМИ ГОРДИТЬСЯ ШКОЛА

Переможці районного чемпіонату з інтелектуальних ігор "Ерудит-квартет" серед школярів сезону 2013-2014 н.р. Петрінко В. (9-Б клас), Швачка Д. (9-Б клас), Корабльова Г. (9-А клас), Берун А. (7-А клас, капітан команди).

/Files/images/SDC16580.JPGБалабуха Анастасія, учениця 7-А класу - активна учасниця різних конкурсів дитячої творчості.
Досягнення:
І місце у районному етапі конкурсу дитячої творчості "Світ очима дітей", присвяченого 95 річниці від дня народження В. Сухомлинського.
ІІІ місце у районному фестивалі дитячої творчості "Країна дитячих талантів"

/Files/images/SDC14054.JPGЖуравльов Нікіта, учень 6-А класу, вихованець СК «Сайфа». Протягом трьох років займається кіокушинкай карате.

Маючи природну гнучкість та працелюбність, Нікіта відмінно володіє технікою ударів ногами в карате, завдяки чому на його рахунку більше десятка перемог в регіональних турнірах та титул Чемпіона України 2012 року. Свою перемогу отримав перебуваючи на змаганнях у Олімпійському центрі «Конча Заспа» м. Київ у складі збірної Кіровоградської області.

/Files/images/SDC13309.JPGРодіонов Валерій, учень 10-Б класу, більше шести років займається карате в спортивному клубі східних єдиноборств. Неодноразовий переможець змагань в різних рівнях.

14-16 листопада 2013 року у сусідній до нас країні Румунії (м. Ораді) відбувся Чемпіонат Європи серед молоді. На цьому Чемпіонаті було представлено 22 країни, понад 480 учасників. Валерій Родіонов зайняв третє місце у ваговій категорії від 75 кг.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

/Files/images/SDC16824.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 445

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.