"Атестаційна вітальня"

2019-03-24

/Files/images/2019/atestatsyna_vtalnya/IMG_20190318_144358.jpg

Засідання педагогічної ради

18 березня 2019 року відбулося засідання педагогічної ради "Атестаційна вітальня", на якій були підведені підсумки атестації у 2018/2019 н.р. та затверджені атестаційні характеристики педагогічних працівників.

Цьому передувала напружена робота протягом року, коли вчителі проводили відкриті уроки в рамках методичних тижнів та декад, показували свою позакласну роботу з учнями, брали активну участь у роботі шкільних та районних методичних формувань.


Галерея "Відкриті уроки"

На педагогічній раді члени шкільних методичних об'єднань у цікавій формі представили кожного з педагогів, розкривши їх професійні та особистісні якості. Вчителі, які атестувались, поділились своїми творчими ідеями, методичними надбаннями, розповіли про власні досягнення та перемоги своїх учнів, успішно справились із завданнями "методичної дуелі".


Галерея "Атестаційна вітальня"

Дорогі колеги! Дякуємо всім за активну участь у роботі педагогічної ради. Нехай не згасає у вашому серці та душі палкий вогонь творчого натхнення, любові до своєї справи, до дітей. Нехай щоденно вас окрилює людське шанування і щира вдячність учнів, а у величавій музиці Всесвіту нехай звучить щедре слово Вчителя!

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.