• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Рік Японії в Україні

/Files/images/японія.jpg

2017 рік оголошено роком Японії в Україні – Президент П. Порошенко. Останнім часом одним з найкрупніших іноземних інвесторів в Україні є Японія. Саме тому окрім офіційних візитів президента України, було 2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Це рішення направлено на укріплення стосунків між державами та зміцнення стосунків у економічному та політичному секторі. Така позиція президента України призведе до збільшення кількості візитів представників Японії в нашій країні та збільшення іноземних інвестицій в економіку.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1/2017 Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні

План проведення заходів в Онуфріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, присвячених Року Японії в Україні у 2017 році
Майстер-клас з паперопластики «Орігамі – мистецтво складання фігурок з паперу»

Протягом квітня учитель трудового навчання Усенко Людмила Василівна організувала для учнів 5-7 класів майстер-клас з паперопластики «Орігамі – мистецтво складання фігурок з паперу». Заняття пройшло відповідно Плану проведення заходів у школі, присвячених Року Японії в Україні у 2017 році. Учитель розповіла вихованцям про давнє мистецтво японців складати фігурки з паперу, звернула увагу, що цим мистецтвом займаються і в Україні. Самі діти часто складають літачки, жабок, квіти, журавликів, голубів та інші фігурки з паперу, все це і є мистецтво орігамі. Упродовж заняття діти вчились працювати з папером, оволоділи технікою складання паперу та з’єднання паперових модулей без клею. Результатом заняття стала виставка квітів з кольорового паперу. Дітям заняття сподобалось, надихнуло на виготовлення різних фігурок, а у бібліотеці стали популярними книги «Орігамі для дітей».

/Files/images/о.jpg

/Files/images/оригамі2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 426

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.